;

ALFA HOME SP. Z O.O.

Sławomir Lewandowski
Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
Typ transakcji: 250
Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny

TELEFON:
512 616 613

E-MAIL:
s.lewandowski@alfahome.pl
 


O MNIE:

W 2008 roku zakończyłem swoją edukację z tytułem magistra Finansów i Bankowości na wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW. Od tego momentu też cały czas moja droga zawodowa związana jest z finansami – od zawsze bowiem był to kierunek, w którym chciałem kierować swoją karierą zawodową. Obecnie za mną już 13 lat doświadczenia w branży. Zajmuję się głównie kredytami na terenie Warszawy, jednak zdarzyło mi się również prowadzić transakcje z Gdańska, Krakowa, Olsztyna czy innych miast.

Moimi atutami, które pomagają mi w obecnie wykonywanym zawodzie są z pewnością systematyczność, potrzeba ciągłego samokształcenia oraz łatwość w nawiązywaniu relacji i kontaktów – dzięki temu bowiem jestem w stanie, szybko określić potrzeby moich klientów. W pracy bardzo doceniam możliwość przekazywania wiedzy i udzielania pomocy w rozumieniu często zagmatwanych przepisów prawa bankowego oraz rynku nieruchomości.

Prywatnie, pochodzę z Płocka, jednak bardzo cenię sobie Podlasie jako „tygiel” kulturowy – tam też odpoczywam z przyjemnością. Moją pasją jest kuchnia i jedzenie - szukanie coraz to nowszych doznań smakowych, sprawia mi nieukrywaną radość.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.